Limara írta feljebb: én most így készíteném hozzá a tésztát: 50 dkg liszt, 2 tk. só, 3 ek olívaolaj, 150 g joghurt, 2 dl víz és 2 dkg friss élesztő. kelesztés után elfelezni, két egyforma körlapot nyújtani, egyikre tenni a tölteléket, a másikkal beborítani. pohárral kiszaggatni, majd tojással lekenni és sütni 180 fokos sütőben smile hangulatjel ha nincs joghurt, akkor 3 dl folyadék kell bele.... smile hangulatjel
A tejet a cukorral felforralom, majd belekeverem a többi alapanyagot. Teljesen száraz, hideg, gyúrható masszát kell, hogy kapjak,
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A fentieket dobd aprítógépbe, vagy botmixerrel aprítsd össze és keverd krémes állapotig. Pirítósra (pro body, glyx kenyér, pufi rizs) kenve tökéletes eleség. Pritamin paprikába, va...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Keverjük össze egy tálban a kefirt a sóval, a cukorral és az ecetben felfuttatott szódabikarbónával, majd fokozatosan adjuk hozzá az átszitált lisztet, közben egy habverővel kavarg...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű