disznó hús
hagyma
csirke máj
gomba
reszelt sajt
főző tejszin
só
bors
A hús szeleteket sózzuk, borsozzuk és tepsibe rakjuk. A hagymát zsiron megpíritjuk. Beletesszük a májat és fehéredésig sütjük. Ezt rátesszük a húsra, megszórjuk gombával, bőven reszelt sajttel, 5-6 kanál főző tejszinnel meglocsoljuk. Alufóliával letekerva 1 órát pároljuk majd sütjük.
Kis kockákra vágom a csirkemellet, a laskagombát, a kaliforniai paprikát vékony csíkokra vágom, a sárgarépát lereszelem almareszelőn, szálasra. 2 Kis olajon, wokban megpuhítom a...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű