30dkg rétesliszt, 20dkg porcukor, 1 csomag sütőpor, 0,5kg túró, 1 vaníliás cukor, 1 pohár tejföl, 1 citrom reszelt héja, 10dkg margarin, 5db tojás, 0,5l tej.
A lisztet, cukrot és a sütőport összekeverem. A lisztes keverék felét, kivajazott, morzsával kikent tepsibe szórom, majd rászórom a túrót. A túró tetejére vagdalom a vajat, egyenletesen rápötyögtetem a tejfölt, ráreszelem a citrom héját, és rászórom a maradék lisztes keveréket.
Robotgéppel összekeverem az 5 tojást, tejet és a vaníliás cukrot, majd az egész tetejére öntöm.
Körülbelül 40 percig szoktam sütni, amíg a teteje megpirul.
1. A rebarbarát mossuk fel és vágjuk 1 cm-es darabokra, majd öntsük fel a vízzel. 2. Adjuk hozzá a fahéjat, félbevágott vaníliarudat, a szegfűszeget fűszertojásban, a sót és a cuk...
Elkészítési idő: 25 perc Nehézség: Könnyű