5 dl Hulala tejszínt ( ha cukormentes, cukorpótló és habfixáló is kell hozzá),
5 dl tejfölt,
1 citrom levével+ reszelt héjával
1/2 teakanál vanília aromával,
6 evőkanál xilittel, és 2 evőkanál eritviával ( eritrit és stevia keveréke).
A krémhez egy tálban felverünk 5 dl Hulala tejszínt ( ha cukormentes, cukorpótló és habfixáló is kell hozzá), majd egy másik tálban összeforgatunk 5 dl tejfölt, 1 citrom levével+ reszelt héjával, 1/2 teakanál vanília aromával, 6 evőkanál xilittel, és 2 evőkanál eritviával ( eritrit és stevia keveréke).
Egy tepsibe tesszük az egyik piskótalapunkat, erre kenjük a krémünk egyik felét, majd rá a másik piskóta, befedjük a krém másik felével.
Én megbolondítottam: az első rétegre egy jó adag diabetikus meggylekvárt kentem.
Másnap lehet szeletelni.
Ezt kétféle képen készíthetjük
babapiskótával, így kanalazós sütit kapunk vagy
2x 5 tojásos xilites piskótával , így szelet sütit kapunk.
A hozzávalókat összekeverjük és evőkanállal a forró olajba szaggatjuk. Egyszerre csak keveset tegyünk bele, mert sülés közben megnőnek a fánkok. Pofon egyszerű!
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Könnyű
A tojásokat szétválasztjuk. A sárgáját elkeverjük az édesítővel, a fűszerekkel és a sóval. A fehérjét kemény habbá verjük, hozzáadjuk a sárgájához, majd elkeverjük az átszitált ka...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Egy közepes méretű tepsit 5 dkg vajjal kikenünk. Tényleg kell ennyi vaj a tepsi kikenéséhez, ne vékonyan kenjük. Ezután egyszerű dolgunk van. A lisztet összekeverjük a cukorral és...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű