30 dk meggy
30 dkg cseresznye
fél liter tej
izlés szerint cukor,méz,édesítőszer
A cseresznyét és meggyet kimagozzuk,majd bele tesszük a turmixgépbe.Hozzáadjuk a fél liter tejet és addig turmixoljuk még iható állaga nem lesz. Izlés szerint édesítjük, cukorral, mézzel vagy édesítőszerrel.
A virágokról lemosom a port, majd a többi hozzávalóval üvegbe teszem. Felöntöm vízzel és hűvös kamrában három napig hagyom állni. Leszűröm, üvegekbe töltöm és hűtőben tárolom.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Egy nagyobb keverőtálban öntsd össze a mangó pürét, a joghurtot, a tejet. Sózd ízlés szerint, esetleg cukrot is adhatsz hozzá. Keverd el homogénné az italt. Ha pürét hasnzálsz, ak...
Elkészítési idő: 65 PERC Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat turmixgépbe öntjük, majd az egészet addig keverjük, míg homogén állagú lesz az ital. Ízlés szerint virágporral is vegyíthetjük – pohárba adagolva fogyasztjuk.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű