csoki krém: 20dkg cukor, 4tojás, vanília aroma, 2e.kanál kakaópor,250g mascarpone, 25dkg vaj, 3tábla 50%os étcsoki
Kakaós piskótát sütünk a szokásos módon, a csokikrémhez a tojásokat egy lábasba ütjük, hozzáadjuk a cukrot, elkeverjük, lassú tűzön addig keverjük amíg el nem olvad a cukor, ezután levesszük, kihabosîtjuk és a lágy vajat is hozzáadva csomó mentesre keverjük, a csokit vîzgőz felett felolvasztjuk , hozzáadjuk a kakaóport, vanília aromát, majd a tojáshabbal egyneműsîtjük.
A margarint a porcukorral összekeverjük, majd kihabosítjuk.Ha felhabosodott, hozzáadjuk az őrölt vaníliát, lisztet, és a pudingport.20 grammos golyókat formázunk, majd szilikonos s...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojást az édesítővel habosra kevertem, 2-3 percig, majd az olvasztott kókusz olajat is hozzáadtam, ezzel is simára kevertem. A citromlevet, a citromhéjat és a vaníliarúd kikapart...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű