A tésztája:
4 tojássárgája,21,5 dkg cukor,1 cs vaníliás cukor,ezeket kikeverem először,0,8 dl tej és 0,8 dl olaj következik hozzá,ha ezt is kikevertem jöhet a 21,5 dkg liszt,1 cs sütőpor, és egy evőkanál kakaó. és természetesen a négy tojás felvert habjával keverjük össze.
krém:
4 dl meggylében és 1 dl víz keverékében kettő csomag pudingport megfőzök.közben kikeverek 25 dkg margarint 20 vagy 25 dkg porcukorral. Ha pudingos rész meghűlt, összekevere és már lehet is rákenni a tésztára és kinek milyen tejszín vált be az mehet a tetejére,nekem 0,5 l hullala van rajta két dr oetkeres fix-szel felverve. a pudingos részbe én tettem kissé szétmarcangolt meggybefőttet.
Tetejét csokoládékrémmel vonjuk be, és kakaóporral hintjük meg.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Összeállítása: A mogyorókrémmel lekent tésztára előbb a sárga krémet kenjük, erre egy sor tejbe mártott kekszet rakunk, ezután csokis krémet, és végül 2 dl. tejszin kemény habját a...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű