Tészta:
4 tojás
24 kanál cukor
24 kanál liszt
24 kanál tej
1 sütőpor
6 kanál olaj
Krém:
1 narancs(fagyasztott)
20 dkg cukor
3 kanál baracklekvár
A tészta hozzávalóit összekeverjük, és sütjük. Mikor kihűlt kettőbe vágjuk. Az egyik felét elmorzsoljuk. A krémhez a baracklekvárt és a cukrot megfőzzük 2,5dl vízben, mikor kihűlt belemorzsoljuk a tésztát, és belereszeljük a fagyasztott narancsot. A tetejére csokoládémázat teszünk.
A lisztet, a kakaóport és a porcukrot gyúródeszkára szitáljuk. Beledaraboljuk és elmorzsoljuk benne a vajat. Hozzáadjuk a tejben feloldott szalalkálit, a tojást meg a tejfölt, és e...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az összetevőket összegyúrjuk, 2 percet pihentetjük, majd formázzuk. Előmelegített sütőben 170 fokon 16 percig sütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű