4 dl tiszta szesz, 50-60 dkg cukor, 1.5 l tej,
10 dkg kókuszreszelék,2 vaníliás cukor
A tejet felforraljuk és ezt követően beletesszük a kókuszreszelékkel 1 órán át lassú tűzőn főzzük.A tűzről levéve hozzáadjuk a cukrot és a vaníliás cukrot. Ha kihűlt átszűrjük és hozzáadjuk az alkoholt.
A gyümölcsöket megmossuk, botmixerrel pürésítjük. A pürét elkeverjük a tejjel, a mézzel, és citromlével ízesítjük. Még egyszer habosra kavarjuk.
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű
A bodzavirágokat óvatosan zuhanyoztassuk le, és csepegtessük le róluk a vizet. Közben egy edényben melegítsük fel a kókusztejet, majd adjuk hozzá a bodzavirágokat, és hagyjuk állni...
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű