2 dl triple sec,2 dl konyak,egy üveg fehérbor (édes), 1 üveg pezsgó vagy habzóbor.
Fentieket összeöntjük, enyhén megkeverjük és behütjük. Hűtve fogyasztjuk fóként szilveszterkor.
Hűtés.
A körtéket megtisztítjuk, meghámozzuk és apróra felkockázzuk. Meglocsoljuk citromlével, a lehűtött tejjel, mézzel és jól megforgatjuk. Frissen fogyasztjuk.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Fél órátállni hagyjuk. 6 tojás sárgáját vízgőz fölött habosra keverjük 10 dkg barnacukorral. Levesszük a tűzről, hozzáadunk 2 evőkanál kakaóport, a kávét és 1,25 dl tartós tejet, 2...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű