-
1.) 2 tojást 100 g túróval, 50 g darált dióval és 2 kiskanál fasírt fűszersóval (ezt használtam) összeturmixolunk (paleo diétázók, laktózérzékenyek, tejallergiások túró helyett totuval, de úgy kell hozzá 1 kiskanál kókuszolaj is)
2.) Ezt a masszát kisméretű szilikonos kenyérformába (ezt használtam) öntjük és 10 perc alatt előmelegített sütőben 200 fokon készre sütjük
3.)Magyaros feltéttel: 1/2 hagyma, 20 g kolbász, 1/2 paradicsom, 100 g paradicsompüré, 50 g sajt (tejérzékenyeknek paleo sajt), Szafi Fitt olaszos fűszerkeverék (ezt használtam) /A feltét változtatható!/
Dupla adagot készítettem, és vacsorára az 1/4-ét ettem meg.
A burgonyát meghámozzuk, felszeleteljük és sós vízben megfőzzük. Leszűrjük és összetörjük. Kicsit hagyjuk hűlni, majd a tejjel jól összekeverjük, beledolgozzuk a tojásokat, a resze...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A cocomast és a kacsazsírt felmelegítjük, majd feloldjuk benne a zselatint. Ezután mindent krémesre turmixolunk és formába öntjük. Lehet muffin formákban és szilikonos kenyérformá...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű