200 g keksz - háztartási (darált)
150 g dió (darált)
baracklekvár
500 g étcsokoládé (45-59%-os)
1
Az darált kekszet, a diót keverjük össze egy tálban.
2
Annyi lekvárt adjunk hozza, amíg jól formálható masszát tudunk gyúrni.
3
Miután összeállt a massza, készítsünk kisebb golyókat, majd mártogassunk a gőz fölött megolvasztott csokoládéba.
4
Amikor teljesen befedte a csoki, tegyük rá egy alufóliára és a hűtőszekrénybe téve hagyjuk megkeményedni a csokit.
a tésztát bele dugjuk a virsli darabokba majd vízben kifözzük
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A porcukrot, margarint, a két tojást, a késhegynyi szódabikarbónát, a kanál mézet összekeverjük. Ezt a masszát 40 dkg liszttel és kevés tejjel összegyúrjuk, és három részre osztjuk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű