800g csibemell , 400g bacon , 200g sajt / lehet eidami , gounda vagy akár füstölt sajt is/ , 2 tojás , 4ek tejföl , 3 ek simaliszt , só , bors ízlés szerint , petrezselyemzöldje
A csibemellet felkockázzuk . A tejfölt , a tojást , a sajtot , apróra vágott petrezselyemzöldjét és a lisztet egy tálba jól kikeverjük , ízesítjük és belekeverjük a csibemellet . Őzgerincfomát kirakjuk a baconnel úgyhogy kilógjon belőle , beleöntjük a masszát és a kilógó bacondarabokkal befedjük . 200 fokra előmelegített sütőbe kb 1óra alatt készre sütjük .
A hússzeleteket kiklopfolni, majd mindkét oldalát sózni, és megszórni ízlés szerint a fűszerekkel. Egy tepsibe sütőpapírt helyezni, majd megspriccel olívaolajjal. Ezután egymásmel...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
A hússzeleteket 2 folpack közé téve vékonyra, és amennyire lehet, téglalap alakúra klopfoljuk. Megszórjuk pici sóval, megborsozzuk és minden szeletre hosszába téve ráhelyezünk 2 u...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Nehéz