pizzatestzahoz: 500 gr liszt, 3 dl langyos viz, 25 gr eleszto, 1 kk so, 1 kk cukor, 3 ek oivaolaj. Simara dagasztjuk, kelesztjuk, mikor megkelt 4 -be osztjuk, minden darabot kinyujtunk, teszuk ra paradicsomszosz,( nem kethcupot es nem suritett paradicsomot, metr az nem valo pizzara ) Tovabba teszunk ra amit szeretunk, en most friss gombat sonkat par szelet paprikat olajbogyot es 2 fele sajtot tettem. rahajtjuk a masik felet, az szeleit egymasra hajtogatjuk, hogy ne csoorgjon ki belole a szosz es a sajt. A tetejet 2 helyen megvagjuk, hogy a goz tudjon tavozni belole. Megkenjuk paradicsomszoszos olivaolajjal (nem muszaj) es 220c sutoben megsutjuk. A paradicsomszoszba tettem friss oreganot. Jo etvagyat!
Szeletelt kenyérből kis pohár segítségével készíts köröket – ahogyan azt a pogácsánál is szoktuk.Vajazd ki a muffin sütőt és tedd az aljára a kenyereket.Piríts egy kis szalonnát va...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tészta hozzávalóit csomómentesre kikeverjük, majd kisütjük a palacsintákat. A töltelék hozzávalóit összekeverjük, majd felfőzzük. A máz hozzávalóit gőz felett megolvasztjuk. A...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű