A palacsintához
fél kg liszt
2 dl tej
szóda
só
olaj
kakaópor és
fahéj
tölteni A pudinghoz
3 csomag vanília-pudingpor
3 vaníliás cukor
10 evőkanál cukor
1,5 I tej
A palacsintához valókat összekeverjük, kisütjük, megtöltjük kakaóval és fahéjjal, majd feltekerjük (készíthetjük túróval vagy lekvárral is).
A tejjel és a cukorral megfőzzük a pudingport. Egy hőálló tálba tesszük egymás mellé a megtöltött palacsintákat, leöntjük pudinggal, és addig rétegezzük, amíg el nem fogynak a hozzávalók, majd sütőben kb. fél-3/4 órán át sütjük.
Hidegen tálaljuk, tetejét gazdagíthatjuk csokiöntettel és tejszínhabbal.
A konzerv barackot összedaraboljuk, levével együtt egy nagyobb tálba öntjük. Beleöntjük a joghurtot és a rostost is, majd jól összekeverjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
összegyúrni 30perc hűtő, ujjnyira kinyújtani,tojással lekenni és mindenféle maggal beszórni.180fok 20perc.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A gesztenyemasszát villával kissé összetöröm, majd turmixgép poharába téve a tejszínnel összekeverem. A pudingport külön simára keverem a tejjel. A gesztenyés keveréket felöntöm a...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű