100 gr rizsliszt
50gr kókuszzsír
3 tojás
1dl víz
krém
2ek eritrit
3dl rizstej
1 cs pudingpor
hab
200 ml meggle decor tejszín
édesítő
habfixáló
vizet feltettem zsírral a lábosba majd mikor megolvadt elzártam és beleöntöttem a rizslisztet gyors mozdulatokkal összekeverni majd a 3 toji 1 sárga felverve hozzá adtam.Dísznyomó zsákba tettem és kis gombócokat nyomtam 1 óra pihi ez idő alatt elkészutettem a pudingot és a habot felverem és hűtőbe előmelegített sütőbe 200 fokon 15-20 percig sütjük ha kihűltek megtöltjük
A húst alaposan megmossuk, kis kockákra vágjuk, a gomba törzsét kiszedjük, megtisztítjuk és szeletekre vágjuk, az újhagymát felkarikázzuk, a petrezselymet felaprítjuk, a sajtot ler...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Megtisztítom a húst, felrakom egy nagy fazékba főni. Ha felforr a víz, öntsük le róla a vizet és új vízzel tegyük újra fel főni. (Hogy füstös maradjon az íze, meghagyni valamenny...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű