- 1 natúr vajkrém (250 g)
- 3 dl tejszín
- 2 tojássárgája
- 3-4 ek. cukor
- fahéj
- 2 cs. babapiskóta (200 g)
- 1 cs. vaníliás cukor
- kávé
- rum
A tejszínt a vaníliás cukorral felverjük. A vajkrémet, a tojássárgákat és a cukrot habosra keverjük és fahéjjal ízesítjük, majd beleforgatjuk a felvert tejszínt is.
A babapiskótákat kávés rumba forgatjuk és rétegezve a krémmel egy kerek üvegtálba tesszük. A tetejét meghintjük kakaóporral.
Egy 30 cm-es püspökkenyér formát béleljünk ki sütőpapírral. A hozzávalókat készítsük elő és mérjük ki. A kandírozott gyümölcsöket keverjük össze a narancslével és a mazsolával. A...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Összegyúrjuk a hozzávalókat és fél órára a hűtőbe tesszük pihenni. Nekem kicsit lágy lett a tészta, de a pihenés után tökéletes lett :) A tejben felfőzzük a búzadarát és kih...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat kézzel összedolgozom, majd golyókat formálok belőle, amit kakaóporba forgatom. Nekem 17 db kisebb golyó lett belőle.
Elkészítési idő: 15 perc Nehézség: Könnyű