1 kg liszt 5-6 dl langyos víz (kb.)
1 élesztő pici cukor (az élesztő futtatásához)
2 kávéskanál só
olaj a sütéshez és a formázáshoz
A hozzávalókból tésztát dagasztunk, tudom hogy furcsa, de vízzel kell az élesztőt futtatni és teljesen simára, hogy egy pici gumó se legyen benne. Olyan lágynak kell lennie, mint más kelesztett tésztának pl.: a pogácsa, vagy talán egy picit keményebb, de nem sokkal.
Ezt megkelesztjük és ha megkelt olajos kézzel lángost formázunk, majd bő olajban kisütjük.
Krémlevesekhez készült,mert mindig nagy dilemma volt,hogy mit egyek hozzá ami nem tartalmaz sok szénhidrátot,nincs benne gabona,így született meg ez a finom,nagyon könnyű paleo gol...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Szeletelt kenyérből kis pohár segítségével készíts köröket – ahogyan azt a pogácsánál is szoktuk.Vajazd ki a muffin sütőt és tedd az aljára a kenyereket.Piríts egy kis szalonnát va...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű