Ugyanaz, mint az ét csokinál, némi változtatással (lásd lentebb)
Fontos! Ha kiöntőformába szeretnéd a csokit készíteni és szeretnél minél szebb végeredményt elérni, akkor ezt a 3 + 1 szabályt tartsd be:
1. mindenképp olajozd ki előtte (igen, a szilikont is!) a formát,
2. használj több tejszínt,
3. a lisztet pedig cseréld tejporra +
ha van időd és türelmed, gőz fölött olvaszd össze a hozzávalókat!
Mindig hamarabb fejezd be a főzést, mint amilyen sűrűségűt szeretnél, mert hűlés közben sokat sűrűsödik még (annyira azért nem különleges, hogy ebből a szempontból is kilógjon a sorból a többi krémhez képest :P).
A tejet langyosítsd fel keverj hozzá csipetnyi cukrot és morzsold bele az élesztőt.A liszthez add hozzá a többi cukrot,a csipetnyi sót,a mézet,a megolvasztott vajat és a tojást.Vég...
Elkészítési idő: 120 perc Nehézség: Közepes
PÁROLT LILAKÁPOSZTA: A káposzta külső leveleit ledobom, majd a többit meggyalulom, vagy vékony laskára vágom.Egy evőkanálnyi zsírt felolvasztok, ráteszem a káposztát, meghintem kev...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
http://receptbazar.blogspot.hu/2016/02/boszorkanypogacsa.html
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű