1/2 kiló darált csirkecomb
- 200 mili liter tejszín
- 1 gerezd zúzott fokhagyma
- 1 evőkanál liszt
- só, fekete bors
Elkészítés:
Jól összekeverjük az összes hozzávalót. Veszünk egy alufóliát. Ráhalmozzuk a húsmasszát. Feltekerjük kolbász formára. . Lezárjuk, mint a cukorkákat a két végén megtekerve. Forrásban lévő vízben főzzük 35 - 40 percet. . Majd lehűtjük a hűtőszekrényben. Hűtés után jól szeletelhető.
1. lépés Meghámozzuk az almát, majd kis kockákra vágjuk a csirkemellel és a virslivel együtt. Az uborkát pedig karikákra vágjuk. 2. lépés A saslik pálcákra felváltva ráhúzzuk a...
Elkészítési idő: 40 perc Nehézség: Könnyű
Egész egyszerűen dolgozd össze a hozzávalókat, és némi olívaolajjal keverd el őket, majd mehetnek is a húsokra.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A csirkemellet megmossuk, lecsepegtetjük, majd apróbb kockákra vágjuk. Egy serpenyőben 5 dkg vajat hevítünk, hozzáadjuk a megtisztított apróra vágott vöröshagymát és fehéredésig pi...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű