» 2 csomag tejszínhab
» 5 kanál cukor
» 1 csomag Nescafé
» 1 l tej
» 1 csomag vaníliás cukor
» 0.5 tábla csokoládé
» 1 dl rum
» 2 dl vodka
A tejszínhabokat kikeverem, hozzáadom a cukrot és a kis csomag 3in1 nescafe-t, vaníliás cukrot, és az olvasztott csokoládét. Felhígítom tejjel hogy joghurt szerű állagot kapjak majd hozzáadom a rumot és a vodkát.
A hozzávalókat turmixgépben dolgozd össze.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Répát, tököt, almát kockára vágva megfőzzük. ( az almát külön) ,annyi vízben,hogy ellepje. Ha kihűlt a saját levével együtt turmixoljuk. Egy nagyobb tálba öntve, hozzáadunk még nar...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1 A tejszínt melegítsük forráspontig a tejjel, majd tegyük félre. A cukrot egy magas oldalú lábasban karamellizáljuk. Ha karamellizálódott a cukor, vékony sugárban, folyamatos kev...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű