A tésztához
• édesítőszer10 dkg
• darált, háztartási diabetikus keksz40 dkg
• kakaópor2 evőkanál
• rum2 evőkanál
• tej, amennyit felvesz1 kevés
A krémhez
• tej1 dl
• liszt1 evőkanál
• Ráma10 dkg
• kókuszliszt10 dkg
• édesítőszer10 dkg
Lépés 1
A tészta hozzávalóit annyi tejjel gyúrjuk össze, hogy ne essen szét, de lehessen sodorni. A gyúródeszkát megszórjuk kókuszreszelékkel, majd a tésztát kb. 1 cm vastagságúra kinyújtjuk rajta.
Lépés 2
A krémhez a tejből, a lisztből és az édesítőszerből sűrű masszát főzünk. A kihűlt tejes krémet eldolgozzuk a Ramával és a kókuszreszelékkel, majd megtöltjük vele a kekszes tésztát.
Lépés 3
Felgöngyöljük és néhány órára hűtőbe rakjuk.
10 percre be rakjuk a fagyasztóba a kókuszos tejet már formázva. ezután mártsuk a csokiba aztán újra 20 perc a fagyasztóban, és kész is!
Elkészítési idő: 15 perc Nehézség: Könnyű
A tojásokat elkeverjük a cukorral, vaníliás cukorral. Hozzáadjuk az olajat és jól összekeverjük. A többi hozzávalót is hozzáadjuk és legvégül az almát dolgozzuk bele. Sütőpapírral...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
A piskótához a tojásokat kettéválasztjuk. A sárgákhoz hozzáadjuk a cukor felét és az olajat, majd alaposan kikeverjük. A fehérjét a maradék cukorral kemény habbá verjük. A habhoz f...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű