4 db gömb cukkini
40 dkg csirkemell
2 fej lila hagyma
1 paprika
2 paradicsom
3 tojás
kapor
só, bors
fokhagymakrém
füstölt sajt a tetejére
1. A cukkiniket leskalpoljuk, kibelezzük és félretesszük.
2. Apróra vágjuk a hagymát, paprikát, paradicsomot és húst is.
3. Olajon a hagymát megfuttatjuk, hozzákeverjük a fokhagymakrémet és rádobjuk a húst, fehéredésig pirítjuk. Sózzuk, borsozzuk. Hozzáadjuk a paprikát, majd a paradicsomot is. Végül kaporral ízesítjük.
4. Tűzről levéve hűlni hagyjuk. Ha langyosra hűlt, hozzákeverjük a felvert tojásokat.
5. Tűzálló tálba tesszük, forró sütőben megsütjük. Félidőben mehet rá a sajt.
6. A maradék tölteléket kis alumínium kapszlikban meg lehet sütni mellette. (Vagy lehet több gömböt vásárolni.)
Jó szívvel ajánlom! :)
Talán rizzsel lehet társítani szervírozásnál, és esetleg még kaporszósszal.
De egy szelet friss, négymagos kenyérrel is isteni finom. ;)
Először a 400 g búzát tegyük bele egy tiszta edénybe, öntsünk rá vizet, és hagyjuk egy éjszakát állni. 10–12 óra elteltével öntsük le a vizet a szemekről, ismét töltsük fel vízzel...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tököt megtisztítottam, elvágtam, kivájtam a belsejét. Majd sütőpapírral bélelt tepsibe 75-percig sütöttem. A tetejét egy kis mézzel kentem meg.
Elkészítési idő: 1,15 perc Nehézség: Könnyű