400 g liszt
1 kocka vaj 250g
20dkg porcukor
1/2 sütöpor
3 tojás sárgája
3 kanál kakaó
1 teáskanál fahéj
1 összekeverem a - lisztet a sütőport a fahéjat és a kakaót .
Utána összekeverem a szoba hőmérsékletű vajat ( 10 mp ) szoktam mikrózni. és a tojás sárgákat habosra keverem .
Majd egybe gyúrom.
1 óráig hagyom a hűtőben pihentetni,
160-175 fokon alsó felsőn sütöm 6-8 percig
Csokit csak másnap teszem rá :) hogy legyen ideje összeragadni a tésztának így nem potyog bele a csokiba.:) Folia alatt puhítom vagy dobozba 1-2 nap múlva lesz tökéleted :)
♥Tészta elkészítése: Az 500 g vajból és az összes liszt 20 %-át felhasználva, tehát 200 g lisztből, begyúrjuk a vajalapot. Vigyázzunk, hogy ne olvasszuk meg a vajat, és ne is hab...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Recept, egy kb 10 szeletes formára : Vaníliakrém 50 g felvert tejszín 50 g fehércsokoládé ¼ Rúd vanília kikapart belseje A vaníliakrém elkészítésével kezdjük a munkát...
Elkészítési idő: 2,5 óra Nehézség: Közepes