Egy kicsit belelapoztam a sütigyűjteményedbe. Mindent le kellene írni belőle, mert nagyon jók.
ÁM! Szemembe tűnt a vizes piskóta receptje. Életem "középső" részében én is azon recept szerint sütöttem, ami Neked is fel van írva, de soha nem sikerült. Véletlen jöttem rá, hogy a cukor mennyisége a bűnös. A következő a jó.
Tehát pl:
6 tojás
3-4 ek víz
6+ 3-4 ek cukor
6+ 3-4 ek liszt
1 mokkáskaál sütőpor
9 tojás
6 víz
15 cukor
15 liszt
1,5 mokkásk. sütőpor
A tojásokat a cukorral habosra keverjük. Hozzáadjuk a többi hozzávalót és összegyúrjuk. Egy éjszakát hűvös helyen pihentetjük. A tésztából golyócskákat formálunk és kikent, lis...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
De!! Mielőtt a pudingot beleöntenénk, el kell készíteni a tojáshabot!!!! Természetesen akkor ha nincs segítségünk, mert ha van mehet párhuzamosan a dolog!! 8 db. tojásfehérjét csi...
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Közepes
az egészet jól össze kever majd formába kanalaz forró sütő és 12 percig legalább nem kinyit
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű