38 dkg liszt, 23 dkg margarin, 3 tojássárgája, 2-3 e.k. tejföl, pici só. Ebből 2 lapot sütünk
Krém: 10 dkg cukor, 4 vanília puding felfőzzük, 9 tojás fehérjét, 20 dkg cukorral felverjük, még melegen hozzákeverjük a pudingot. Porcukorral megszórjuk.
A tészta hozzávalóit be a gépbe és "sweet" funkción megsütjük. :) FIGYELEM! Ha gépben sütöd, vedd a FELÉRE a mennyiségeket, különben kifolyik a bödönből!
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojássárgákat habosra keverjük a cukorral. Hozzáöntjük a kávét, a likőrt. Ezután vízgőz felett továbbhabosítjuk, amíg a hab elég sűrű nem lesz. Egy tálban óvatosan összekeverjük...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összekeverni, zsírozott-lisztezett tepsibe önteni, előmelegített sütőben megsütni. Tetejére a megfőzött, kihűtött pudingot ráöntjük és bármilyen gyümölccsel megrakj...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű