4 tojás, 1 dl feketekávé, 30 dkg porcukor, 10 dkg dió, 20 dkg liszt, 1 cs. sütőpor.
Tojások sárgáját a feketekávéval, cukorral kikeverjük, beletesszük a diót, lisztet, sütőport, és a tojások felvert habját. Sütjük.
Krém: 4 dl tej, vaníliás puding, 3 tojás sárgájával elkeverjük és sűrűre főzzük, majd kihűlésig keverjük. 20 dkg margarint, 25 dkg cukorral kikeverünk, és a főzött krémmel összekeverjük, és a tészta tetejére kenjük, és elsimítjuk.
Tetejére csoki mázat teszünk.
1. A lisztet összekeverjük a porcukorral, elmorzsoljuk benne a vajat, majd hozzáadjuk a tojások sárgáját és összegyúrjuk a tésztát. Lágy, könnyen nyújtható tésztát kapunk - nem ra...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összegyúrom vékonyra nyújtom és itt most szívecskés szaggatóval kiszúrom. Sütőpapírral bélelt tepsikbe teszem és alacsony lángon megsütöm,kb.7-perc, ha már csak lang...
Elkészítési idő: 1,5 Nehézség: Könnyű