A màz recept:
Beàztatunk 8g lapzselatint.
Egy làbasban kimèrünk 80g kakaòt,80ml teljszint,150ml vizet,250g cukrot és àllandò kevergetès mellett felforraljuk.Kevesszük a tüzröl ès beketeszünk 50g ètcsokit.Addig kevergethpk még a csoki elolvad majd hozzàkeverjük a viztöl kinyomkodott zselatint ès elkeverjük benne.Szobahöre hütjük ès igy öntjük a spti/torta tetejére.Lassan a lapättal hùzzuk a oldala felé,igy szèpen lefolyik a oldalära.Ajànlatos ràcson csinàlni.
A tojások fehérjét habbá verjük, hozzáadjuk a cukrot, a tojássárgáját, majd belekeverjük a lisztet. A tésztát kivajazott gyümölcstortaformában kisütjük. Ameddig hűl a tészta, elkés...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű