Megfőztem a krumplit,átnyomkodtam k.nyomóval.Mikor kihűlt ütöttem rá tojást,megsóztam,raktam bele zsírt és annyi lisztet hogy ne legyen ragacsos a tészta.Összegyúrtuk-Sodortuk-szaggattuk-megkentük a tetejét tojással és ment a sütőbe:)
Ha van kerted akkor onnan, ha nincs akkor minimum a piacról szerezz be frissen szedett, kertben nevelt rózsát. Ha a saját kertedből szeded, akkor a legjobb a reggeli harmatcseppe...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
A hozzávalókat összekeverjük , kiskanálnyi gombócokat formázunk belőle és lisztbe forgatjuk. Forrásban lévő levesbe kifőzzük míg a leves tetejére nem jön fel, akkor főtt meg .
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. A tojásokat keményre főzzük. A húst a fokhagymával, vöröshagymával együtt ledaráljuk. Hozzáadjuk a beáztatott és jól kinyomkodott zsömléket, vagy kenyeret, a tojást, a sót, a bo...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű