Megfőztem a krumplit,átnyomkodtam k.nyomóval.Mikor kihűlt ütöttem rá tojást,megsóztam,raktam bele zsírt és annyi lisztet hogy ne legyen ragacsos a tészta.Összegyúrtuk-Sodortuk-szaggattuk-megkentük a tetejét tojással és ment a sütőbe:)
Az összes hozzávalót tálba téve, gőz fölött addig kevergetjük, amíg puding sűrűségűvé nem válik. Süteményekbe töltelékként, péksütemények mellé lekvár helyett is remek.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A bagettet leöntjük tejjel és hagyjuk ázni. Az apróra vágott vöröshagymát olajon megdinszteljük. A darált húshoz hozzáadjuk a 2 evőkanál fűszerkeveréket, a tejből kinyomkodott b...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összeturmixoljuk, majd sütőpapíros tepsire tetszőleges nagyságúra kenjük a masszát. Végül 180 fokon 12-15 perc alatt készre sütjük. Nekem ebből az adagból 4 db köze...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű