12 dkg vaj
12 dkg cukor
1 nagy tojás
23 dkg liszt
5 dkg csokidarab
1 narancs héja
6 dkg pirított aprított dió
1 evőkanál méz
1 teáskanál sütőpor
csipet só
1.) Habosra keverjük a vajat, a cukrot, a tojást, a narancshéjat, majd hozzáadjuk a mézet és a csokit is.
2.) Elkeverjük a kisztben a sütőport és a sót. A vajas keverékbe gyúrjuk.
3.) Vizes kézzel diónyi golyókat formálunk. Villával díszítjük.
4.) 180 fokon, alsó-felső sütési módon 10 perc alatt sütjük.
A piskótákat hagyományos módon elkészítjük, majd 22 × 32 cm-es tepsiben külön-külön megsütjük. A krémhez a tejben megfőzzük a pudingokat a cukorral. Közben a zselatint beáztatjuk 1...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. A meggyet megmosom, kimagozom és összekeverem a cukorral és zsemlemorzsával. 2. A lisztet elkeverem a sütőporral. 3. A tojásokat a cukorral, vajjal és margarinnal habosra keve...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű