35 dkg liszt
2,5 dl tej
1/2 élesztő
1 tk cukor
1 tk só
2,5 dkg olvasztott margarin
Az élesztőt felfuttatom a cukros tejben, a sót összekeverem a liszttel és a margarinnal, majd hozzáadom az élesztőt és összegyúrom. kerekre kinyújtom, cikkekre vágom és kiflialakban feltekerem. A tetejét megkenem tejjel, megszórom szezámmaggal, köménnyel, vagy ki mit szeretne. 220 fokon 10-15 perc alatt, méretétől függően megsütöm
Élesztő fut. Többivel dagaszt. Szinte kezelhetetlen lágy tészta, alaposan lisztezett deszkán rögtön 10 fele osztani, zsemlét formázni, folyamatosan lisztezni kell a kezet, hog...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. túró + porcukor --> krémesre keverni 2. fokozatosan hozzádni a tejet, olajat 3. + sütőpor + só + liszt --> összegyúrni 4. Fél cm vastagra kinyujtani, megkenni olajjal...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
http://aranytepsi.blogspot.hu/2013/07/sajttal-szort-fokhagymas-tejfolos.html
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű