sajt reszelve,sütőpapírra halmozva,200 fokon aranyszínűre sütve,majd fűszerezve mert a fűszerek megégnek ha együtt megy a sütőbe!!! nekem fokhagyma,kömény ment rá
Élem "Édes" Életem
Előbb elkészítjük a pizza tésztát a szokásos módón. Az élesztőt és a cukrot meleg vízbe tesszük és felfutatjuk. 250 g lisztet egy tálba teszünk, hozzáadjuk a felfutatott élesztőt,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A vizet odateszem foni,keves soval A puliszka lisztet atszitalom Amikor a viz forr,allando keveres mellett bele szorom a puliszka lisztet A tuzet kissebbre huzom,es hagyom foni....
Elkészítési idő: 40 perc Nehézség: Közepes