Tojástekercs:2 egész tojást villával felvertem ízesítettem só ,bors,pici csípős paprika aki szereti,vágtam bele egy szelet pirospaprikát,kertből egy kis zöldhagymát,csöpp olajat tettem bele és olajozott palacsinta sütőben lassú tűzön sütöttem mindkét oldalát majd fóliára csúsztattam,megkentem majonézzel és 3 szelet gép sonkát raktam rá,megreszeltem egy kis sajttal és feltekertem mint a piskótát foliába hagytam pár percig hogy a sajt megolvadjon és szépen lehessen szeletelni!!jó étvágyat hozzá aki elkészíti!!
Tojástekercs:2 egész tojást villával felvertem ízesítettem só ,bors,pici csípős paprika aki szereti,vágtam bele egy szelet pirospaprikát,kertből egy kis zöldhagymát,csöpp olajat tettem bele és olajozott palacsinta sütőben lassú tűzön sütöttem mindkét oldalát majd fóliára csúsztattam,megkentem majonézzel és 3 szelet gép sonkát raktam rá,megreszeltem egy kis sajttal és feltekertem mint a piskótát foliába hagytam pár percig hogy a sajt megolvadjon és szépen lehessen szeletelni!!jó étvágyat hozzá aki elkészíti!!
A csirkemellet szeletekre vágjuk, majd ízlés szerint sózzuk, borsozzuk. Egy edényben közepes lángon olajat hevítünk, majd belereszeljük a fokhagymát és kicsit megpirítjuk, hogy ki...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A megmosott, megszárított petrezselymet turmixgépbe vagdosom. A megpucolt uborkát szeletekben hozzáadom, összepépesítem. Egy leveses lábos aljába rakom a vajat, hozzáreszelem a fo...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű