Fél kiló darált hús
Pár szem sárga krumpli
sajt
főzőtejszín
A krumplit felkarikázzuk és egy tepsibe tesszük.
közben a daráthúst megsütjük serpenyőben és a felét a krumplira tesszük.
A sajtot lereszeljük és teszünk a húsra.
Ezt a műveletet megismételjük
Fazékban olajon egy kis lisztet pirítunk majd hozzáadunk 200ml főzőtejszínt, bazsalikomot, oregánót, petrezselymet és sót valamint annyi sajtot, hogy jó sűrű szószos állagú legyen.
Az elkészült sajtszószt ráöntjük a tepsire.
Fél órán át sütjük 180 fokon.
Legegyszerűbb minden hozzávalót egy daráló gépbe rakni és jól összekeverni.
Elkészítési idő: 15 perc Nehézség: Könnyű
1 kókuszdióból: kb. 0,5 dl kókuszvized, 7 dl kókusztejed és kb. 150 gr kókuszreszeléked A kókuszdió vásárlásánál mindenféleképpen rázd meg a kókuszdiót, hogy lötyög-e benne a k...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Először készítsd el a samosa tésztát, aminek a receptjét a linkre kattintva olvashatod. Amíg a tészta pihen, állítsd össze a tölteléket. Vágd kockákra a krumplit, szedd rózsáira a...
Elkészítési idő: 65 perc Nehézség: Könnyű