6 tojás
6 (csapott) evőkanál kakaópor
3 evőkanál eritrit
1 dl kókusztej
1-2 evőkanál kakaópor
4 evőkanál eritrit
piskótát sütünk (a fehérjét felverjük habnak, hozzáadjuk az eritritet, majd a tojássárgájával is 3-4 percig verjük, utána óvatosan belekeverjük a kakaóport és egy 25×30 cm-es tepsiben megsütjük, így jó magas lesz).
Szirupot főzünk, majd egy evőkanál kókuszzsírral dúsítjuk (így megköt majd rajta, benne).
A piskótakockákat ebben a szirupban minden oldalról gyorsan átforgatjuk, majd 10 dkg kókuszreszelékbe forgatjuk. Nagyon finom szaftos még másnap is.
Lehet géppel vagy akár kézzel is dagasztani. Gépbe egyszerűen csak belemérjük a szoba hőmérsékletű hozzávalókat. Kézzel történő dagasztáskor tálba mérjük a lisztet, elkeverjük a s...
Elkészítési idő: 2,5 Nehézség: Közepes
Míg az élesztőt felfuttatjuk,a hozzávalókat összedolgozzuk. Az élesztős tejet hozzáöntjük,majd lassanként a langyos tejet is. Egy sima felületű,közepesen lágy,nem ragacsos tésztát...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű