6 tojás
15dkg párolt spenót
25dkg totu
csirkemell sonka
6 db tojássárgát sóval, borssal és 15 dkg párolt spenóttal összeturmixolunk, majd óvatosan beleforgatjuk a habbá vert tojásfehérjét.
180 fokon /alsó-felső sütés/15 percet sütjük.
25 dkg To-tut (vagy túrót), 2 gerezd fokhagymával, ízlés szerint sóval és borssal illetve annyi vízzel összeturmixolunk, hogy krémes és kenhető legyen.
A lap könnyen tekerhető. Miután kihűlt, rákenjük a To-tu-s krémet, sonkaszeletekkel
kirakjuk és megszórjuk darabolt újhagymával.
Ezután folpackba tekerjük és hűtőbe rakjuk dermedni.
nedves hozzávalókat a folyadék kivételével összekeverjük, majd hozzáadjuk a szárazakat. Ezután apránként folyamatosan kevergetve hozzáadjuk a folyadékot. 180 fok 20 perc
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A húsgombócokhoz fenti dolgokat egy tálba kell halmozni, és nedves kézzel alaposan össze kell gyúrni. Majd vizbe feltenni foni, amibe teszunk nehany TV paprikat iznek, ha nem...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
A margarint elmorzsolom a lisztel. majd összekeverem a többi hozzávalóval. Kis gombócokat formázok, majd sütöm a tallérsütőben, ami nekem nincs. Én gofrisütőt használtam. A kis gom...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű