250g natúr gesztenye massza, 20g zselatin por, kb. 2dl tejszín + 1dl tej (vagy 3dl víz), 2-3 ek édesítő vagy cukor, 2ek kókuszzsír
Elkészítés: A tejszínt és a tejet egy kis lábasba öntöm, hozzáadom a zselatint, a kókuszzsírt, és elkezdem melegíteni. Folyamatos keverés közben felforralom, majd lehúzom a tűzről. Villával összetöröm a gesztenyemasszát, hozzáadom az édesítőt, a zselatinos tejszínt, és elektromos habverővel alaposan összekeverem. Szilikonos bonbon formákba kanalazom, majd 1 éjszakára hűtőbe teszem. Ez a mennyiség nekem 4 és fél szilikonos bonbon formát töltött meg
A burgonyát megmossuk, meghámozzuk, majd éles késsel keresztben bevagdossuk (kb. 3-4 milliméterenként). A vágatokba beletesszük a szalonnát, a sajtot és a vékonyra felszeletelt go...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
https://www.facebook.com/LittleThingsFood/videos/1917127645188313/
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Egy csomó hónapos retket és egy csokor újhagymát megtisztítunk, felaprítunk és serpenyőben, 15 dkg kockázott bacon szalonnával összepirítjuk. Mikor a szalonna pirosodik, a zöldsége...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű