•2l víz
•2 citrom leve (vagy helyettesíthető részben aszkorbinsavval)
•6 közepes méretű tojás fehérjéje
•3 csipet só
•kókuszzsírral dúsítható
Felforraljuk a vizet a citromok levével, felverjük a tojásfehérjét a sóval, de csak addig amíg kifehéredik, nem kemény habbá. Ezután beleöntjük és elkezdjük kevergetni, összetörve a habot. 10 percig kell kevergetve főzni, hogy túróíze legyen. Ezután már csak le kell szűrni :)
Amikor elkészült, kókuszolajjal dúsítható :)
Egy edénybe mértem a vajat, a cukrot, az étcsokit és a kókusztejszínt, majd alacsony lángon az egészet felolvasztottam. Egy másik edényben összekevertem a tojást a barna rizslisztt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az összes hozzávalót összekeverjük .Majd kanállal forró olajban kanál segitségével kiszagatjuk és kisütjük
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű