25 dkg őrölt mák
30 dkg porcukor
25 dkg finomliszt
10 dkg olvasztott vaj v, margarin
1/2 l tej
őrölt fahéj és szekfűszeg
1/2 kávéskanál szódabikarbóna
citrom reszelt héja, mazsola
A száraz összetevőket összekeverem, és utána öntöm a tejet a belekevert margarinnal.
Egy mércés edényben szoktam kimérni a tejet és a vajat általában mikróban langyosítom meg.
Sütőpapírt teszek alá.
Bedagasztod, megkel, nemkel meg nagyra nemkell 1kilos kenyeret varni. Es ahogy megkellt ugy tedd be a sutobe (ha ujra atgyurod tomorebb lesz) es 200fokon legkeveressel 35perc
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A burgonyát héjában megfőzzük. Amikor langyosra hűlt, megtisztítjuk és krumplinyomón áttörjük. Hozzáadjuk a lisztet és a zsírt, majd jól összedolgozzuk. Amikor kész, lisztezett nyú...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Lépés 1 Készítsünk lisztből, tojásból és tejből palacsintatésztát. Adjunk hozzá egy csipet sót, keverjük ki jól, csomómentesre. A végén lazítsuk föl szódavízzel és tegyük félre 15...
Elkészítési idő: 50 perc Nehézség: Közepes