Két vékonyra vágott kenyér közé én csak sajtot teszek/de lehet bármit ,májkrémet,még húsi maradékokat is stb,ez a fantáziánkra van bízva/és belemártom a felvert tojásba és kisütöm .Végül is töltött bundás kenyér ,és nem esik szét,mert a széle közé is megy egy kis tojás és a sajt is összetartja.Nagyon finom.Tehetsz közéje friss fűszereket is pl bazsalikom,oregánó,petrezselyem,vagy éppen Erős Pistával /én házilag készítettel/ is megkenheted a sajtot.
A cukros langyos vízben felfuttatjuk az élesztőt. A szobahőmérsékletű liszteket a kenyérsütő tartályába mérjük, hozzáadjuk a sót és a napraforgómagot. A felfuttatott élesztőt hoz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Könnyű tesztát dagasztunk, inkább kicsit lágyabb legyen. 20 perc után átszellőztetjük, majd duplájára kelesztjük. A tésztát 12 részre osztjuk, kicsit pihentetjük, majd 10-12 cm át...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű