Sütőben sül fahéjas almás palacsinta:
kis tepsibe 2dl-espohár,nagy tepsibe 3dl-es pohárral mértem
3 bögre finom liszt
1 bögre krcukor
2 bögre tej
1/2bögre szódavíz
1 tojás
1 cs sütőpor
Csipet só kevés olaj
Összekeverni ,tepsibe önteni,almát felszeletelve rárakni
Fahéjas cukorral megszórni lassan sütni
http://hahopihe.receptneked.hu/2013/02/23/vanilias-toltott-brios/
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az élesztőt felfuttatom (langyos tej, élesztő, cukor). Míg felfut, kimérem a lisztet, hozzáadom a sót, vaníliás cukrot, az olvasztott margarint, és a felfutott élesztőt. Jól össze...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A túrót áttörjük, majd összekeverjük a porcukorral, a tejjel és az olajjal. Hozzáadjuk a sütőporral és a sóval vegyített lisztet, és az egészet összegyúrjuk. A tésztát kettévesszük...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű