4 tojás,
100 g kókuszreszelék,
1 evőkanál Dia-Wellness 4:1 édesítő,
1 evőkanál útifű maghéj,
1 teáskanál sütőpor,
1 teáskanál vanília aroma,
magozott cseresznye ( nem mértem).
A tojásokat az édesítővel, aromával kicsit felvertem, a többi alapanyagot hozzákevertem, majd kapcsos tortaformába ( sütőpapírral bélelt) öntöttem. Ráhalmoztam a magozott cseresznyét, 180 fokra előmelegített sütőben kb 20 percig sütöttem.
A hozzávalókat simára keverjük, kicsit állni hagyjuk, és már süthetjük is. Egyszerre mindig 1 db-ot, kisméretü sütőben.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
30×20 cm-es tepsibe beleszórjuk a száraz tésztát (nem kell semmi zsiradék alá és nem is kell megfőzni) A tojás sárgákat a cukorral jó habosra kikeverjük, majd hozzáadjuk a citrom h...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
◾️A liszteket átszitáljuk, és a margarinnal elmorzsoljuk. ◾️Hozzáadjuk a vanillint, a sót, a tejfölt és az édesítőt majd összegyúrjuk. ◾️Kb. 1 órára hűtőbe tesszük. ◾️Ha kivessz...
Elkészítési idő: 90 Nehézség: Könnyű