Kb 12 nagy fej gomba kell hozzá,aminek a tönkjét kiszedtem,felaprítottam.
3 gerezd fokhagymát és 1 fej hagymát összevágtam és a gombatönkökkel,sóval,borssal,1 csomag apróra vágott petrezselyemmel olaj nélkül megdinszteltem.
Addig megfőztem 2 tojást,azt felkockáztam és beletettem a gombás keverékbe,majd a nyers májat is,apróra vágva.
Majoranna,és pár perc kevergetés után elzártam a gázt, ráütöttem két tojást és beletöltöttem az elörr besózott gombákba.
Kis reszelt sajt a tetejére,és mehet a sütőbe!
Naaaaaagyon finom és teljesen diétás!!!
A cukrot habosra keverjük a vajjal. Hozzáadjuk a többi hozzávalót,majd összedolgozva 1 órát hűtőben pihentetjük. 3 mm vastagságra nyújtjuk, 200 fokon 8 perc alatt megsütjük
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A bonbon formát kend ki csokival ( beleönteni, vagy egyenként kikenni ) , fejtetőre állítva kicsorgatni a felesleges csokit. Lehűteni. Ha megdermedt, akkor mehet bele a töltelék (...
Elkészítési idő: 3 Nehézség: Közepes
Egy lábosban a vizet, 300ml borral, és a fűszerekkel feltesszük főni. Mikor felforrt, 5 percig még forraljuk, majd levesszük a tűzről, és átszűrjük. A tojássárgákat kikeverjük a c...
Elkészítési idő: 20 perc Nehézség: Könnyű