margalin
liszt
tojás
puding
tejszinhab
18 kanál vizben felolvasztunk 15 dkg margarint, beleszórunk 28 dkg lisztet, kevergetve péppé főzzük , levesszük a tűzről és egy kicsit hűtjük.Utána egyenként 6 tojást beledolgozunk. vizes kanállal diónyi gombócot rakunk tepsibe, 180-190 fokon sütjük kb 20-22 percig. 20 percig nem szabad a sütőt kinyitni. Ha aranybarna akkor kész. Én vanilia pudinggal töltöm meg tejszínhabbal.
A lisztet elmorzsoljuk a vajjal, majd beledolgozzuk a porcukorral elkevert sütőport, a vaníliát, a tojássárgáját elkeverjük a tejföllel, utána ezt is beledolgozzuk, a citrom héjat...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az alapanyagokat gyúrjuk össze, majd 10 percig pihentessük. Ezután osszuk 3 db egyforma részre a tésztát. Ezeket egyenként 18*12 cm-es téglalapra nyújtsuk ki (2 szilikonos zsírpap...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű