30 g fehérjepor
1 doboz (180g) zsírszegény túró
Édesítő
néhány evőkanál víz
20 g kókuszreszelék
A hozzávalókat alaposan elkeverjük ,annyi vizet adunk hozzá, hogy egyenletes masszát kapjunk, majd egy fagyis dobozba berakjuk a fagyasztóba 2-3 órára majd, ha kész locsoljuk meg cukormentes sziruppal:)
Ebből a mennyiségből 2 adag lett. Diéta barát, akár vacsira is fogyasztható :)
Tápérték: (egész)
378 kcal , 49g fehérje , 14g szénhidrát, 15g zsír
1 adag:
189 kcal, 24g fehérje, 7g szénhidrát, 7g zsír
A hamburger zsemle elkészítése: A hamburgerzsemléhez az élesztőt felfuttatjuk a cukros tejben. A margarint meglangyosítjuk, majd az egészet összegyúrjuk a liszttel és a sóval. A k...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A zsemlét tetejét levágjuk, a belsejüket kiszedjük. A sütőt előmelegítjük 180 C-ra. A zsemléket "kibéleljük" a baconnel. Beleteszünk mindegyikbe 1-1 db tojást. Sózzuk, borsozzuk...
Elkészítési idő: 35 perc Nehézség: Könnyű
Dagasztani,formázni és kisütni.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű