8 tojás
8 evőkanál kristálycukor
12 evőkanál liszt
A 8 tojás sárgáját a 8kanál kristálycukorral kikeverjük(robottal)
A 8 tojás fehérjét kemény habbá verjük.
A Tojásfehérjehabhoz apránként hozzá kanalazzuk a 12 evőkanál átszitált lisztet,és a sárgájás cukrot és óvatosan kevergetve elegyítjük.
Előmelegített sütőben közepes lángon,sütőpapírral bélelt tepsiben kb 20 perc alatt készre sütjük.Még melegen levesszük a sütőpapírt a piskótáról.
A tojássárgáját a cukor harmadával fehéredésig keverjük. A fehérjét a többi ckorral kemény habbá verjük, majd a kettőt lazán egymásba forgatjuk. Apránként hozzáadjuk a lisztet és...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A liszteken kívül az összetevőket összekeverem, beleteszem a kukorica lisztet és annyi sima lisztet amennyit felvesz. Sűrű nokedli tészta állagot kell kapjunk. Legalább fél órát pi...
Elkészítési idő: 30 Nehézség: Könnyű
4 db lapot sütünk és megtöltjük a lapokat vanília-puncs-vanília
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű