- 2 érettebb banán
- 600 ml tej
- 1 csomag zero vanillin
- ½ teáskanál citromlé (ez akár el is hagyható)
◾️A banánokat felkarikázzuk, és egy turmixgépbe pakoljuk őket.
◾️Hozzáadjuk a tejet, a zero vanillint és a citromlevet, majd összeturmixoljuk.
◾️Poharakba adagoljuk, és jól behűtve szürcsöljük 😊.
Ha szeretnétek, őrölt fahéjjal is bolondíthatjátok.
Rázópohárba elegendő jeget teszünk, a keveréket rövid ideig, de erőteljesen rázzuk és nagy koktélpohárba szűrjük
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A céklát és a répát meghámozzuk, majd az almával együtt megmossuk. Először a gyömbért, majd a zöldségeket és az almát is betesszük a gyümölcscentrifugába. (A sorrend azért fontos,...
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű
6 evőkanál kakaóport 6 evőkanál cukorral és egy csipet sóval összekeversz. Hozzáadsz 2 és fél bögre tejet és melegíted, hogy felolvadjon a cukor. Aztán hozzáadsz 2 és fél bögre t...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű