20 dkg sertéshús, 20 dkg marhahús, 20 dkg pulykamell, 15 dkg vöröshagyma, só, őrölt bors, fél mokkáskanálnyi szódabikarbóna.
A húsokat pépesre daráljuk, sózzuk, borsozzuk és hozzáadjuk az apróra kockákra vágott vöröshagymát. Összekeverjük a szódabikarbónával . Fóliába csomagolva hűtőszekrényben pihentetjük fél órát. Kolbászkákat formálunk és olajozott roston sütjük.
Hagymával, paprikával, paradicsommal tálaljuk.
A hozzávalókat betöltjük a gépbe. 30 percig dagasztjuk, majd 1 órán keresztül meleg helyen kelesztjük, utána átgyúrjuk, cipóra formázzuk, majd bevagdossuk, olivaolajjal megkenjük,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tejben főzd fel a zabpelyhet, majd egy kevés mézzel ízesítsd.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Ma reggelire tojás-tortillát készítettem, májkrémmel-hagymával-rukkolával töltve. Tojás-tortilla: 2 db tojást és egy + sárgáját sóval, kakukkfűvel (ízlés szerint fűszerezhető) felv...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű