1 l tej,
20 dkg cukor-ízlés szerint
16 evőkanál búzadara,
mazsola ízlés szerint,
vaníliaaroma,
A panírozáshoz:
liszt,
tojás-tettem bele só helyett egy kis porcukrot.
zsemlemorzsa.
A szokásos módon a megadott hozzávalókkal készítünk egy kemény tejbegrízt. Amikor kihűlt kiborítjuk egy deszkára vagy sütőpapírra. Elegyengetjük, hogy egyforma vastagságú legyen és vizes késsel tetszőleges nagyságúra vágjuk fel.Vizes késsel emeljük fel a deszkáról, hogy szét ne essen. Ezután a szokásos módon panírozzuk-a tojásba tettem egy kis porcukrot és közepes lángon bő olajban kisütjük. Porcukorral meghintve tálaljuk, lekvárt tehetünk mellé.
Finom desszertnek, vagy csak símán egy nasinak is. ebből az adagból egy 4 fős családnak is elég adag jön ki.
Jó étvágyat kívánok.
Megsütöd a májat a zsírban és leöntöd róla a zsírt , hogy abba megsüsd a hagymát is. Kockára vágjuk a hagymát, és ebben a zsirban megdinszteljük és beletesszük a végén az apróra...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
Ma ebédre lazacot készítettem zellerhasábokkal
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
200 C fokra beállítom légkeverésre a sütőt, vízzel teli edényt teszek bele. Felütöm a tojásokat, belekeverem a mandulalisztet, vizet, utána a lenmagpelyhet, utána a kókuszlisztet,...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes