50 dkg liszt, diónyi házi zsírral elmorzsolni. 4,5 dl sós ecetes langyos vízzel kidolgozni aztán pihentetés után kinyújtani,tölteni ,feltekerni):)a víz aránya nem mindig ennyi lényeg hogy se túl kemény se túl lágy tésztát kapjál és hagyni pihentetni kb.20 perc letakarva és olvasztott zsírral megkenni :)
Elkészítése: A tészta hozzávalóiból piskótát sütünk. Ha kihűlt,pogácsaszaggatóval kiszaggatjuk. Minden darabot keresztben kettévágunk és megkenjük a krémmel. A krémhez a t...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű